Aasa Czech a.s.

Aasa CzechV okamžiku, kdy potřebujeme rychle vyřešit vzniklou finanční situaci, obracíme se na nebankovní společnosti, které naši situaci mohou vyřešit pomocí rychlých online půjček. V takové situaci však většinou vnímáme pouze půjčku samotnou, nikoli jejího poskytovatele. Jedním z takovýchto vhodných řešení je i Aasa půjčka, jejímž poskytovatelem je společnost Aasa Czech a.s.

Pojďme se tedy s A asa půjčkou a jejím poskytovatelem seznámit blíže. V článku se zaměříme na bližší informace o společnosti a specifické vlastnosti půjčky, kterou společnost poskytuje.

Společnost Aasa Czech a.s.

Název Aasa půjčky je odvozen od jména společnosti Aasa Czech, která je jejím poskytovatelem. Jedná se o nebankovní společnost poskytující nezajištěné spotřebitelské úvěry fyzickým osobám starším 20 let.

Společnost se zaměřuje na oblast online půjček, díky kterým můžete žádost vyřídit z pohodlí svého domova a nemusíte navštěvovat pobočku společnosti. Produkty Aasa Czech jsou cenově dostupné a klientela společnosti tak zahrnuje širokou škálu žadatelů.

Jde o člena nadnárodní holdingové skupiny Aasa Global Oü, která sídlí v Estonsku. Mimo Estonsko a Českou republiku působí v dalších státech Pobaltí a také ve skandinávských zemích.

Nadnárodní aspekt svědčí o serióznosti společnosti, která respektuje principy odpovědného poskytování finančních služeb, které stanovila ECRS, tedy Evropská Koalice pro odpovědné poskytování úvěrových produktů.

Společnost se řídí pravidlem nesdílení informací o klientech, a to do okamžiku, dokud se klienti nedostanou do prodlení s placením svého závazku. Všechny tyto informace najdete v obchodních podmínkách společnosti i v online formuláři.

Jaké požadavky klade společnost Aasa na klienty?

Společnost Aasa Czech a.s. na své klienty klade přísnější požadavky než jiné nebankovní společnosti poskytující podobné produkty. Aasa Czech požaduje, aby měl žadatel o půjčku trvalé bydliště v České republice. O půjčku může tedy zažádat každý český občan ve věku od 20 do 65 let, který není zapsán v registru dlužníků a nemá jiný souběžný závazek. Společnost sice nevyžaduje dodání potvrzení příjmů, žádá však, aby žadatel pravidelný příjem měl.

Čím se vyznačuje produkt Aasa půjčka?

V rámci produktu, který společnost Aasa Czech a.s. poskytuje, si můžete půjčit 10 000 až 50 000 Kč, a to na dobu od 6 měsíců do 2 let (tedy 24 měsíců). Na stránkách společnosti se dozvíte nejen základní informace o půjčce, ale také informace o úrokové sazbě a poplatcích.

Podle stránek společnost činí fixní úroková sazba 19% a půjčka je spjatá s dvěma poplatky (poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1900 Kč a administrativní poplatek ve výši 170 Kč za každý měsíc trvání úvěru). Důležitou informací je, že na stránkách společnosti si můžete přímo pomocí online formuláře o půjčku zažádat.

Výhody společnosti Aasa Czech a.s.

  • Nadnárodní působnost

  • Několikaletá historie

  • Poskytování kvalitních a seriózních služeb

  • Férovost jednání (bez skrytých poplatků)

Proč volit společnost Aasa Czech a.s.?

Společnost Aasa Czech a.s. je seriózní společností, patřící k nadnárodnímu holdingu. Půj čk a Aasa, kterou poskytují, se u nás shledává s pozitivními recenzemi a úroková sazba společnosti Aasa se řadí k těm nižším.